1 Mart 2016 Salı

Benefit They're Real Push up Eyeliner

Günaydınlar, bugünün konuğu ilk çıktığından beri çok popüler olan Benefit markasına ait bir jel eyeliner. Bu ürünün bu kadar konuşulmasının sebebi ise ilk defa bir jel eyelinerın kalem formda olmasıydı, bakalım ne kadar başarılı olmuş ?


Öncelikle her benefit ürününde olduğu gibi bu üründe de ambalaj gayet şık tasarlanmış. Üst kapağı çevirerek açılıyor ve sıkı sıkı kapanıyor, sanırım bu da kurumasını önlemek için düşünülmüş.


Ürünün bu şekilde silikon, kesik uçlu açılı bir aplikatörü var ve bence silikon olması çok büyük bir dezavantaj, içerisindeki ürün zaten katı kıvamlı bir jel ve bunu silikon bir uçla uygulayınca üstünden geçtiğiniz yerdeki eyelinerı silikon resmen topluyor ve grileştiriyor.


Altındaki kısmında çevirmeli bir mekanizması var ve düşünce olarak gayet iyi düşünülmüş fakat bu üründe en sevmediğim şey bu mekanizma oldu. İçerisindeki jelin kıvamından mı yoksa mekanizmada bir sorun mu var bir türlü anlayamadım ama az çevirince asla ürün gelmiyor, çok çevirince de durmak bilmiyor ve kullanamıyorsunuz sürekli ucunu silip öyle uygulama yapmak zorunda kalıyorsunuz ve bu da hayli vakit alıyor ki bu da ürünün yapılış amacına ters düşüyor.


Çok zor odakladım fakat ürünün ne kadar çok çıktığını gösterebilmişimdir umarım.


Son olarak uygulanmış hali bu şekilde, simsiyah ve ince bir şekilde uygulama yapabilirsiniz ama çok zamanınızı alabilir.  Tek beğendiğim yönü ise kalıcılığının çok iyi olması, 12 saat bile geçse asla akma yapmıyor ama tabiki bunun da bir bedeli var o da çıkarırken gözünüzü oyabilme ihtimaliniz, dikkat edin :) Genel olarak ürün çok iyi düşünülmüş fakat pratikte teoride olduğu kadar başarılı olamamış, fırça ve eyelinerı taşımak yerine bir kalem yapıp fırçayla uğraştırmayalım demişler ama daha fazla vakit alan bir ürün yapmışlar maalesef. Ben genel olarak hiç sevemedim ve bir de fiyatını düşünecek olursak bu fiyatı hiç hak etmeyen ve tekrar satın almayacağım bir ürün. Son olarak fiyatını tam hatırlamıyorum fakat 94tl gibi bir şeydi, Benefit ürünlerini Sephora mağazalarında bulabilirsiniz, sevgiler :)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder